Çiçek Sepeti Pazaryeri Kargo Ücretleri
Pazaryeri

2024 ÇiçekSepeti Pazaryeri Kargo Ücretleri

1 Ocak 2024 6 Yorum

ÇiçekSepeti kargo ücreti ne kadar? ÇiçekSepeti ücretsiz kargo nedir? ÇiçekSepeti pazaryeri kargo ücreti ne kadar? ÇiçekSepeti desi kargo ücretleri ne kadar? ÇiçekSepeti ücretsiz kargoda satıcıya ücret kesiyor mu? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda okuyabilirsiniz. ÇiçekSepeti pazaryeri komisyon oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Kargo Ücretleri Nedir?

ÇiçekSepeti kargo fiyatları anlaşmalı olduğu kargo firması ve paketin ağırlığa göre 8 TL ve 28 TL arasında değişkenlik göstermektedir.


ÇiçekSepeti Hangi Kargo Firmaları ile Çalışıyor?

ÇiçekSepeti, Yurtiçi Kargo, PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo ile çalışmakta. ÇiçekSepeti’nin kargo anlaşması üzerinden gönderim yapılır ve kargo ücreti satıcıya yansıtılır.

ÇiçekSepeti Kargo Ücretleri

ÇiçekSepeti diğer pazaryerlerinde olduğu gibi, mağaza sahiplerine, anlaşmalı olduğu kargo şirketleriyle uygun ücretlerle çalışma fırsatı sunar.


ÇiçekSepeti Güncel Kargo Fiyatları

Kargo Fiyatlarını İndir 
"2024 ÇiçekSepeti Pazaryeri Kargo Ücretleri" 6 Yorum Yapıldı.

 1. İlknur Turan
  8 Mart 2022 Cevapla

  Kargo ücreti satıcılara nasıl yansıtılıyor. Örneğin alıcı 20 TL alışveriş yaptı ve yanında kargo ücretini de ödedi, alıcı kargo ücreti ödediğinde satıcı tekrar kargo ücreti kesintisine uğruyor mu? Birde sepette ücretsiz kargo olması için toplam TL tutarı nasıl belirleniyor... Satıcı olarak girmek istiyorum fakat bu kargo kurguları çok ağır oluyor. Komisyon tutarında sıkıntı yok tek sıkıntı kargo durumu bunun detayı hakkında bilgi alabilir miyim?

  • Yönetici
   9 Mart 2022 Cevapla

   Merhaba İlknur Hanım, çiçeksepeti.com 'da 3 çeşit kargo anlaşması var.
   1. Satıcı Ödemeli
   2. Alıcı Ödemeli
   3. Barem Uygulaması
   Barem Uygulaması: Belirttiğiniz tutarda müşteri sipariş verdiğinde 11,90 TL kargo ücreti sepette görünmektedir. Bu 11,90 TL 'nin yaklaşık 5 TL gibi tutarını çiçeksepeti.com tarafınıza yansıtarak hak edişinizden kesinti olarak tahsil etmektedir. Pazaryeri başvurusu yaparken bunun gibi önemli seçimleri müşteri temsilcisine belirtmenizde yarar var. Çiçeksepeti pazaryeri panelinizden veya müşteri hizmetlerini arayarak konuyla ilgili talep oluşturabilirsiniz.

 2. aziz kul
  31 Mart 2022 Cevapla

  listede 50 desiye kadar ürün ücretleri var daha büyük desi fiyatları nelerdir.

  • Yönetici
   8 Nisan 2022 Cevapla

   Sayın Aziz Kul Bey, talebiniz doğrultusunda 50 desiden sonraki ücretler de listeye eklenmiştir. Güncel listeye sayfanızı yenileyerek ulaşabilirsiniz.

 3. ozlem
  26 Ekim 2022 Cevapla

  Şuan Kargo satıcıya ait olarak gözüküyor ve ben alıcı ödemeli kargo istiyorum. bunu değiştirmek mümkün mü

  • Yönetici
   3 Kasım 2022 Cevapla

   Sayın Özlem Hanım, pazaryeri firmasıyla yaptığınız anlaşmaya ve dönemlik kampanya katılımlarına göre kargonun size veya karşı tarafa dahil olacağı değişkenlik gösterebilir. Size tavsiyemiz pazaryeri panelinizden konuyla ilgili talep oluşturmanız ve yetkili merciden sağlıklı bilgi almanız gerekiyor.


Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * işaretlendi.

Bir cevap yazın