E-MAİL PAZARLAMA

tek tıkla kazancınızı arttırın

TOPLU E-POSTA GÖNDERME

E-Mail Pazarlama, çağın iletişim teknolojilerine uygun olarak reklam ve tanıtım yapmayı sağlayan, ROI (yatırımsal geri dönüş) ve hedef kitleyle etkileşimi en yüksek olan dijital pazarlama yöntemlerinden biridir. Bütün gün mailleri tek tek yazarak uğraşmak yerine, sağlam bir yol haritası üzerinden uygun maliyetle maksimum getiriyi elde edebilirsiniz.

1. Gönderim Yapılacak Liste Oluşturma

Hedefleriniz doğrultusunda ilgilendiğiniz sektörlerle ilgili araştırmanın yapılmasının ardından ticari veya tanıtım amaçlı gönderim yapılacak listenin oluşturulması.

E-posta Listesi
E-posta Tasarımı

2. Şablon Tasarımı Oluşturma

Listenin oluşturulmasının ardından eldeki materyallerin de kullanımıyla ilgi çekilmesi hedeflenen ürünü veya fikri ön plana çıkararak şablon tasarım oluşturma.

3. Oluşturulan Şablon Tasarım Testleri

Müşteri isteğine ve ön plana çıkarılacak ürün veya fikre göre oluşturulan e-posta şablonu tasarımının içeriğinin düzgün çalışıp çalışmadığının tespiti için kontrol edilmesi.

E-posta Şablon Test
Mailing Geri Dönüşümü

4. Geri Dönüşüm Sağlanması

Tüm aşamaların ardından hedeflere az para ödeyerek ve vakit harcayarak tek tıkla daha fazla kitlelere istenen ayrıntıyla ulaşarak istenen geri dönüşlerin sağlanması.

Teklif İsteyin

Size Özel Fırsatları Kaçırmayın!

İşletmenize göre belirlenmiş teklifleri değerlendirin ve gereksiz ödemeler yapmayın.

TEKLİF İSTEYİN