KULLANIM SÖZLEŞMESİ

ziyaretçilerimizin bilmesi gerekenler

1. Taraflar

a) www.pazaryeridestek.com sitesinin/mobil uygulamasının faaliyetlerini yerine getiren ve sahibi olan Tuzla, İstanbul adresinde bulunan Pazaryeri Destek (“Site”) olarak anılacaktır.

b) www.pazaryeridestek.com sitesini kullanımda bulunan internet kullanıcısı (“Ziyaretçi”) olarak anılacaktır.

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Site ’nin sahibi bulunduğu web sitesinden yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Ziyaretçi, www.pazaryeridestek.com sitesini kullandığı sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, Site ‘nin bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Ziyaretçi, Site tarafından verilen kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece Ziyaretçi ‘ye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Site ‘ye karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Site ‘nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4.Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

www.pazaryeridestek.com sitesini ziyaret eden tüm birey ve kurumların mahremiyetine saygı duyar. Hakkınızda edinilen tüm bilgiler alacağınız hizmeti yerine getirmek ve Sitemizin size hizmet verme şeklini daha da iyileştirmek amacıyla kullanılacaktır. Bu bilgiler tarafımızca ilgili personel nezdinde paylaşılacak olup, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Müşterilere özel olarak saklanmış bu bilgilerin erişimi, bu bilgileri www.pazaryeridestek.com sitesi için işlemesi gereken, gizlilikle alakalı yükümlülüklere tabi olan çalışanlarımız ile sınırlandırılmıştır. Bu kişilerin erişimi, verecekleri hizmet doğrultusunda sınırlıdır. Bu bilgiler, veri korumaya yönelik ilgili yasal hükümlere göre muamele görecektir. Sadece yasal bir talep oluşması sonucunda bu veriler resmi merciler ile paylaşılır. Paylaşılan verilere yetkisiz erişim/değişime ya da verilerin imha edilmesine yönelik her türlü tedbir tarafımızca alınmıştır.

Birçok standart web sunusunda olduğu gibi Site de istatistiksel amaçlı log dosyaları tutulmaktadır. Bu dosyalar ip(İP) adresi, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz, siteye giriş – çıkış sayfalarınız gibi standart bilgiler içermektedir. Bu dosyalar veri amaçlı tutulup üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Ödemeleriniz tamamı SSL güvencesinde olup tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. SSL güvenlik politikası yoluyla sistemimize girdiğiniz tüm kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir. Sitemizden yapmış olduğunuz işlemlerde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

5. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme Ziyaretçi ‘nin üyeliğini iptal etmesi veya Site tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Site Ziyaretçi ‘nin kullanım sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda Ziyaretçi ‘nin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

6. Yürürlük

Ziyaretçi ‘nin, üyelik kaydı yapması Ziyaretçi ‘nin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme Ziyaretçi ‘nin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

7. İhtilafların Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Kullanım sözleşmesiyle ile ilgili tüm talep ve önerilerinizi İletişim sayfamızdan veya info@pazaryeridestek.com adresiyle paylaşabilirsiniz.