SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medyada Daha Güçlü Durun

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medyanın Gücüne Sizde Sahip Olun

E-Mail Reklamları

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz ile marka bilinirliğinizi ciddi bir şekilde artıyoruz. Giderek kızışan rekabet ortamında markanızın bir adım öne çıkmasını istiyorsanız bu alanda kalitelerini kanıtlamış olan sosyal medya uzmanlarımız ile çalışmanız en mantıklı tercih olacaktır…

Biz; Facebook, Twitter, Instagram, Foursquarei, linkedin ve Swarm gibi sosyal medya platformlarda maksimum sayıda hedef kitleye ulaşabilmeniz amacı ile tecrübemizi de işimizin içine katarak profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

Sosyal Medyada Sizler İçin Ne Yapıyoruz?

1. Yaratıcı İçerik Üretimi!

Sosyal medyaya, sektörünüze ve yaptığınız işe uygun yaratıcı içerikler üreterek kurumsal imajınızın potansiyel müşterilerinize en etkili bir şekilde ulaşabilmesini sağlıyoruz. Blog yazıları, görseller, gifler ve videolar ile hedef kitlenizi en kestirme yoldan etkilemenizi sağlıyoruz.

2. Markanız Hakkında Konuşulanları Takip Etme!

Sosyal medya çok etkili bir mecradır. Burada markanız ile ilgili yapılacak olumsuz bir yorum çığ gibi büyüyüp ürün ve hizmet satışlarınızı daha da önemlisi marka itibarınızı zedeleyebilir. Bu tür olumsuz durumların yaşanmaması için mutlaka sosyal medya takibi yapmalı ya da bu işi profesyonelce yürütebilecek bir ajansa yaptırmalısınız. İlter Web Tasarım Sosyal Medya Danışmanları olarak markanız ile ilgili tüm görüşleri özel programlarımız ile takip eder gerekli görülen durumlarda müdahalelerde bulunarak belirtmiş olduğumuz bu olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçiyoruz.

3. Profesyonel Hesap Yönetimi

Kurumsal markaların sosyal medya hesaplarına gelen mesajları hızlı bir şekilde cevaplayabilmeleri hedef kitle gözünde güvenilirlik algısını kuvvetlendirmesine olanak tanıyacaktır. Bizler firmanızın tüm sosyal medya hesaplarını takip eder ve gelen her mesaja markanızın dili ile hızlı bir şekilde yanıt veririz.

4. Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızla alakalı olarak sosyal medya platformunda oluşan ve oluşacağını tahmin ettiğimiz krizleri önler veya kriz yaşanmaması için ek önlemler alırız. Krize neden olabilecek senaryoları önceden belirleriz ve bunun yaşanmaması için şirketinizin ilgili mecralarına durumu iletiriz.

5. Arama Motoru Sorgularında Üst Sıralarda Çıkma

SEO alanında var olan tecrübemizi en etkili şekilde sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizde de kullanmaktayız. Yapılan tüm içerik paylaşımları arama motoru botlarının istediği kriterlere göre düzenlenir ve paylaşılır. Bu sayede arama motorlarında sektörünüz ile alakalı sorgularda sosyal medya hesaplarınız üst sıralarda yer alır.

Teklif İsteyin

Size Özel Fırsatları Kaçırmayın!

İşletmenize göre belirlenmiş teklifleri değerlendirin ve gereksiz ödemeler yapmayın.

TEKLİF İSTEYİN