İNTERNET REKLAMCILIĞI

internette doğru kişilere ulaşın

REKLAM VERMENİN AVANTAJLARI

Günümüzde en popüler olan ve en çok tercih edilen reklam çalışmalarının başında gelen internet reklamcılığı sayesinde, hem markanız hem de ürünleriniz mekan ve zaman gibi kısıtlamalardan kurtulsun.

İnternet Reklamcılığı Türleri

  • Arama Motoru Reklamları (SEM)
  • Sosyal Medya Reklamları
  • E-Mail Reklamları

Reklam türleri hakkında teklif almak için Teklif İsteyin sayfamızdan bizlere ulaşabilir, firmanızın amacına uygun teklifler alabilirsiniz.

İnternet Reklamcılığı Avantajları
Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Reklamları (SEM)

Arama çubuğu, kullanıcıların alıcı yolculuğunun başlangıç noktasıdır . Bir anahtar kelime girerken, kullanıcılar esas olarak ilk sayfa sonuçlarına odaklanır. Arama motoru pazarlamacılığı, web sayfalarınızı organik veya ücretli bir şekilde SERP’nin (arama motoru sonuç sayfası) üst kısmına almakla ilgilidir.

Google Ads, ücretli sonuçları reklam sıralaması açık artırmasına göre görüntüler. Şirketler fiyatlarını belirli bir anahtar kelime için adlandırırken, Google içeriğin kalitesini ve alaka düzeyini analiz eder.

E-Mail Reklamları

Bireylerin ilgilendikleri konularla ilgili mail listelerine kaydolduktan sonra bu listedekilere gönderilen reklam mailleri de bir online reklamcılık türüdür. E-mail reklamları direkt tanıtım amaçlı yapılan reklamlardır. Ve sadece ilgilenenlere gönderilmektedir. Kısıtlı sayıda kişiye gönderildikleri için arama motoru reklamları kadar geri dönüş alınmasa da, genel olarak belli bir konuyla ilgilenen kitlenin dikkatini çekmek amaçlı yapıldığı için e-posta reklamcılığında olumlu geri dönüşler olabilmektedir.

E-Mail Reklamları
Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Bu reklam türü; sosyal mecraların, kullanım sıklığının her geçen gün artmasıyla birlikte en iyi daha doğrusu en verimli online reklamcılık türlerinden biri olmuştur. Sosyal medya reklamlarının avantajlarından birisi; reklam verenin sosyal ağ odağında hedef kitlesini belirleyip sadece bu kitleye yönelik bir reklam çalışması sunabilmesidir.

Teklif İsteyin

Size Özel Fırsatları Kaçırmayın!

İşletmenize göre belirlenmiş teklifleri değerlendirin ve gereksiz ödemeler yapmayın.

TEKLİF İSTEYİN