PAZARYERİ

ürünlerinizi e-ticaret platformlarında satın

ÜRÜNLERİN SATIŞA SUNULMASI

Pazaryeri platformlarında mağaza açabilmenizi ve açtığımız mağazalarda ürünlerinizi zahmetsiz satabilmenizi sağlıyoruz. Gerekirse pazaryeri entegrasyonları sayesinde oluşan stok ve fiyat takip kargaşasından gerekli yazılımlarla sizleri kurtarıyoruz.

1. Hedefin Belirlenmesi

Siz değerli ziyaretçilerimizin e-ticaret platformlarında tam anlamıyla hangi ürünü nasıl satmak istediğinizin planlamasını yapılması.

2. Mağaza Açılması

Pazaryeri platformlarının talep ettiği belgelerin düzenlenip ilgili pazaryerlerine teslim edilmesi, yapılacak gerekli incelemenin ardından mağazanın açılması.

Ürünlerin Satışa Sunulması

3. İçeriğin Düzenlenmesi

Mağazanın açılmasının ardından elinizdeki veriler yeterliyse bu verilerden, yeterli değilse araştırma neticesinde içeriğin oluşturulması.

4. Ürünün Satışa Sunulması

Hedefin belirlenmesinin ve içeriğin düzenlenmesinin ardından tüm işlemlerin sonucunda ürünün belirlenen platforma sunulması.

İdeasoft
Akakçe
Morhipo
Gittigidiyor
Amazon
Ptt Avm
Çiçek Sepeti
N11
Trendyol
Hepsiburada
Pazaryeri Entegrasyonu

PAZARYERİ ENTEGRASYONU

 

Pazaryeri entegrasyonu kullanarak Hepsiburada, Trendyol, N11, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Ptt Avm, Amazon, Morhipo ve Akakçe pazaryeri mağazalarınızı tek bir yerden çok daha kolay şekilde yönetebilir veya tüm mağazalarınızın stok, satış ve kargo gibi süreçlerini tek bir uygulamadan takip edebilirsiniz.

Entegrasyon yazılımı sayesinde pazaryerlerinde listelenen ürününüz için minimum fiyatı belirleyin, ürün fiyat rekabet robotu sizin yerinize fiyatı azaltsın veya yükseltsin belirlediğiniz alt sınırda dursun.

Teklif İsteyin

Size Özel Fırsatları Kaçırmayın!

İşletmenize göre belirlenmiş teklifleri değerlendirin ve gereksiz ödemeler yapmayın.

TEKLİF İSTEYİN