DESTEK HİZMETİ

sizlere 7/24 hizmet için buradayız

NE TÜR DESTEĞE İHTİYACINIZ VAR?

İhtiyacınız olan her zaman sunduğumuz hizmetlerle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için 7/24 buradayız. Her konuda bizimle iletişim kurabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Pazaryerlerine katılabilmeniz için firma olmasınız gerekmektedir. Üye olup satış yapacağınız pazaryeri platformu sizden firma bilgi ve belgeler isteyecektir, bu istenenleri teslim ettikten sonra belli bir iş günü içinde mağazanız açılmış olacaktır. Bu işlemler için Pazaryeri sayfamızı inceleyebilir veya İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kullanacağınız pazaryeri panelini açıp ürün yükleme menüsünden sizden istenen bilgilerin girişini yaparak ürün girişlerini tamamlayabilirsiniz. Bu işlemleri yapamıyorsanız veya yetersiz kaldığınızı düşünüyorsanız Pazaryeri menümüzü inceleyip bizlere ulaşabilirsiniz.

Pazaryerleri resmi ve kendi belirledikleri bir takım ürün yükleme kuralları vardır. Tüm mağaza sahiplerinin bu kurallara uymasını bekler. Bu kurallara uygun ürün görseli veya ürün içeriği eklemeniz halinde pazaryeri ekibi ürünlerinizi onaylamaz ve ürünleriniz satışa çıkamaz. Bu tür durumlarda Pazaryeri sayfamızdan veya İletişim sayfamızdan bizlere ulaşıp Destek Hizmeti alabilirsiniz.

Pazaryerleri yönetim panelinden belirtilen ürünlerin bilgilerini güncelleme dosyasında belirtip talep açılması gerekmektedir. Bu işlemlerin uzman kişi veya kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yanlış bir işlem yapıldığında ürünlerini satın alan müşterilerin problem yaşamasına neden olabilir. Bu tür işlemlerin tarafımızdan yapılması için bizimle iletişime geçebilir veya sürekli olarak Pazaryeri desteği hizmeti alabilirsiniz.

Firmaların çeşitli kanunlarla yapılan düzenlemeyle en az bir web sitesi olması zorunlu hale gelmiştir. Web sitesi olmayan firmalar cezai yaptırımlara maruz kalabilirler. Firmanıza web site açmak için Web Tasarım sayfamızı inceleyebilir veya İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir firmadan web tasarım konusunda veya sıfırdan bir web sitesi yapılması konusunda destek aldınız fakat hala isteğiniz sonuca ulaşamadıysanız. Bizlerden Web Tasarım sayfamızdan veya İletişim sayfamızdan destek istemeniz durumunda detaylı inceleme yapılarak web siteniz hakkında çalışma yapılabilir.

Pazaryerlerindeki rekabet size fazla geliyorsa yada pazaryerlerine gereksiz komisyon ve gereksiz kargo ücretleri ödemek istemiyorsanız kendi e-ticaret sitenizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda Web Tasarım sayfamızdaki paketleri inceleyebilir veya bizlerden İletişim sayfamızdan teknik destek alabilirisiniz.

Web sitenizde, faturalarınızda ve kartvizitinizde hotmail ve gmail gibi e-posta adreslerini kullanmak kurumsal kimliğinize zarar verebilir hatta firmanıza karşı güven duygusunu kesinlikle kırabilir. Bu kurumsal kimliği kazanmak ve firmanıza karşı güven duygusunu güçlendirmek için bizlere İletişim sayfamızdan ulaşıp teknik destek alabilirsiniz.

Teklif İsteyin

Size Özel Fırsatları Kaçırmayın!

İşletmenize göre belirlenmiş teklifleri değerlendirin ve gereksiz ödemeler yapmayın.

TEKLİF İSTEYİN