Hepsiburada Pazaryeri Kargo Ücretleri
Pazaryeri

2024 Hepsiburada Pazaryeri Kargo Ücretleri

1 Ocak 2024 6 Yorum

Hepsiburada kargo ücreti ne kadar? Hepsiburada ücretsiz kargo nedir? Hepsiburada pazaryeri kargo ücreti ne kadar? Hepsiburada desi kargo ücretleri ne kadar? Hepsiburada ücretsiz kargoda satıcıya ücret kesiyor mu? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda okuyabilirsiniz. Hepsiburada pazaryeri komisyon oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Hepsiburada Kargo Ücreti Nedir?

Hepsiburada kargo fiyatları anlaşmalı olduğu kargo firması ve paketin ağırlığa göre 9 TL ve 51 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Hepsiburada Hangi Kargo Şirketleriyle Anlaşmalı?

HepsiJet, Aras Kargo, PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, UPS, Horoz Lojistik, CEVA Lojistik, Borusan Lojistik şirketleriyle anlaşmalı kargo fiyatlarına sahiptir.


Hepsiburada Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Gönderimini yapacağınız sipariş tutarınız 30 TL altında ise Aras Kargo ve HepsiJET ile yaptığınız gönderimlerde kargo ücreti sabit 4,99 TL+KDV olacaktır. Sipariş tutarınız 30 TL ve üzeri ise desi fiyat listesine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Hepsiburada Kargo Ücretleri

Hepsiburada’nın yukarıda saydığımız kargo şirketleriyle yaptığı anlaşmalı gönderim ücretleri bulunmaktadır. Desi başına hesaplanan bu kargo ücretleri aşağıdaki gibidir. Hepsiburada anlaşmalı kargo fiyatlarının detayları için buradan tarafımıza ulaşabilirsiniz.


Hepsiburada Güncel Kargo Fiyatları

Kargo Fiyatlarını İndir 
"2024 Hepsiburada Pazaryeri Kargo Ücretleri" 6 Yorum Yapıldı.

 1. Rusen Açıkmeşe
  9 Ekim 2021 Cevapla

  Merhaba ,hepsi burada anlaşmalı kargolarla 30₺ altı gönderdiğim ürünlere kargo ücreti faturada 12₺ olarak gözüküyor bunun sebebi nedir acaba dönüş yaparmısınız.teşekkürler.

  • Yönetici
   23 Ekim 2021 Cevapla

   Merhaba Ruşen hanım, hepsiburada satıcı panelinizden ilgili konu hakkında destek talebi açmanızı öneririz.

 2. Ruşen Açıkmeşe
  11 Ekim 2021 Cevapla

  Merhaba ,30₺ Ve altındaki fiyatlar Aras kargo Anlaşmaya dahil değil ..sizi dikkate alarak yanlış yaptık ve zarara uğradık .

  • Yönetici
   23 Ekim 2021 Cevapla

   Merhaba Ruşen hanım, mağduriyetiniz için üzgünüz. Ücret oranları ilgili pazaryerlerinin satıcı panelinden çekilmektedir. Sonraki işlemlerinizde mağduriyet yaşamamanız adına destek almanızı öneririz.

 3. Mahmut Durak
  4 Kasım 2021 Cevapla

  Merhaba, Hepsiburada Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?
  Gönderimini yapacağınız sipariş tutarınız 30 TL altında ise Aras Kargo ve HepsiJET ile yaptığınız gönderimlerde kargo ücreti sabit 4,99 TL+KDV olacaktır. Sipariş tutarınız 30 TL ve üzeri ise desi fiyat listesine göre ücretlendirme yapılmaktadır. hepsiburada.com kargo ücretleri midir? https://pazaryeridestek.com/hepsiburada-pazaryeri-kargo-ucretleri/ hepsiburada.com un bir sitesi midir?

  • Yönetici
   7 Kasım 2021 Cevapla

   Merhaba Mahmut bey, Hepsiburada hesaplamalarıyla ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
   Link: https://pazaryeridestek.com/hepsiburada-pazaryeri-hesaplamalari-nasil-yapilir/
   Sitemiz internet hizmetleri sunmaktadır ve pazaryerlerinde hizmet veren işletmecilere destek vermektedir. Hepsiburada 'ya ait bir site değildir. Şifrenizi veya önemli bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız, Hepsiburada yetkilileri de dahil kimse sizden bu tür önemli bilgilerinizi talep etmez ve edemez.


Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta adresiniz yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * işaretlendi.

Bir cevap yazın